05/15/12 17:27

"Филаделфия" победи "Бостън" и изравни серията в плейофа

„Филаделфия“ спечели с 82:81 като гост на „Бостън“ във втората среща от втория кръг на плейофите в Източната конференция на Националната баскетболна асоциация. Джейру Холидей реализира 18 точки в полза на победителите, които изковаха важния си успех в четвъртия период. Победата е първа за „Филаделфия“ в Бостън в плейофен двубой в последните 20 години. Андре Игуодала добави още 13 точки за победителите, които в сряда са домакини на среща номер три в серията. Резултатът до момента е равен – 1:1 победи. Рей Алън вкара 17 точки за „Бостън“, а неговият съотборник Кевин Гарнет добави още 15 точки и 12 борби.
В среща от плейофите на Западната конференция „Оклахома“ спечели със 119:90 у дома срещу фаворита „Лос Анджелис Лейкърс“. Двубой номер две серията е днес в Оклахома.