05/19/12 18:22

ЦСКА би Литекс с 4:1

/КРОСС/ Завършиха всички осем мача от 29-ия кръг в А футболна група. ЦСКА размаза гостуващия отбор на Литекс с 4:1, като в герой за нашите се превърна Жуниор Мораеш. Техничният бразилец реализира хеттрик, като бе точен в 25-ата, 38-ата и 47-ата минута. Пламен Крачунов направи 4:0 в 64-ата минута. За гостите гол вкара Цветанов в 68-ата минута.   Крайни резултати: Берое – Ботев Враца 1:2 Черноморец – Локомотив София 1:1 ЦСКА – Литекс 4:1 Калиакра – Лудогорец 0:4 Локомотив Пловдив – Миньор 1:1 Славия – Монтана 1:1 Светкавица – Черно море 1:3 Видима – Левски 1:6 В класирането води ЦСКА с 69 т., на второ място в Лудогорец с 67 т., трети са Левски с 59 т., Черноморец и Локомотив Пловдив са с 57 т., а Литекс е с 56 т.