05/23/12 17:55

Литекс приключи сезона с разгром над Локо (Пд)

/КРОСС/ Преди броени минути завършиха седем мача от последния 30-и кръг в А футболна група. Крайните резултати: Литекс – Локомотив Пловдив 6:2 Левски – Светкавица 7:0 Ботев Враца – Видима 2:2 Черно море – Славия 2:0 Локомотив София – Калиакра 3:2 Миньор Перник – Берое 1:1 Монтана – Черноморец 2:4   Литекс разгроми с 6:2 Локо (Пд), но няма да играе в евротурнирите заради победата на Черноморец в Монтана. По два гола за победата на ловчанлии отбелязаха Галин Иванов и Светльо Тодоров. По веднъж се разписаха Сандриньо и Петър Занев. Точни за "черно-белите" бяха Христо Златински и Даксон. Пловдивчани пък чакаха Лудогорец да стане шампион, за да получат права за участие в квалификациите на Лига Европа