05/29/12 19:57

"Тигрите" на Борисов вдигнаха Купата на аматьорската лига

София /КРОСС/ „Тигрите” от Бистрица триумфираха с Купата на аматьорската лига. Тимът на  Витоша победи отбора на Две могили с 2:1. В срещата, която се изигра на националния стадион „Васил Левски”, участие взе и министър-председателят Бойко Борисов. Сергей Ташков даде преднина на Витоша в 19-ата след страхотна солова акция и неспасяем шут извън наказателното поле. В 56-ата обаче вратарят на „тигрите" сгреши фатално и Мариян Генов възстанови статуквото. Влезлият като резерва Ангел Стоянов обаче даде нов аванс за тима на Борисов в 64-ата. Две Могили завършиха мача в намален състав, след като реферът Ахмед Ахмед показа червен картон на играч от тима 3 минути преди края.