07/12/12 11:11

Лудогорец победи Локо Пд и спечели суперкупата на България

Новото попълнение в редиците на Лудогорец Жуниор Кайсара вкара още в 10-та минута, но само две минути по-късно Даксон изравни. В края на първото полувреме Емил Гъргоров вкара за 2:1, а крайният резултат оформи Марселиньо с попадение в края на мача. Собственикът на отбора от Разград Кирил Домусчиев коментира след мача, че новата цел пред тима е участие в груповата фаза на Шампионска лига. "Постигнахме нещо голямо. Тръгнахме от "В" група, минахме през "Б", влязохме в "А" група и веднага направихме требъл. Това показва, че всичките усилия, който хвърляме, цялата организация ни носи успех. Моето желание е в най-близко време - тази година или догодина - да влезем и в групите на Шампионска лига", заяви Домусчиев. Лудогорец играе във втория квалификационен кръг на Шампионската лига срещу силния отор на Динамо Загреб, като първата среща е на 18 юли.