07/19/12 06:23

"Лудогорец" загуби от "Динамо" (Загреб) при дебюта си в ШЛ

/КРОСС/ Шампионът и носител на Купата и Суперкупата на България "Лудогорец" не успя да победи хърватския първенец "Динамо" (Загреб). Мачът късно снощи мачът завърши 1:1, като това е първият двубой от втория предварителен кръг на Шампионската лига. През първото полувреме домакините доминираха, но многобройните удари към вратата на гостите останаха нереализирани.Иван Стоянов стреля към вратата на Келава в 7-та минута, но в аут. Марселиньо атакува след центриране на Емил Гъргоров в 11-та минута, но вратарят на гостите успя да избие.Иван Стоянов отново атакува вратата на „Динамо” в 33-та минута, но стражът спаси. Последваха още три атаки на Станислав Генчев и Иван Стоянов, но полувремето завърши с 0:0.Във втората част домакините отново успяха да наложат своето темпо