09/11/12 20:25

България поведе над Армения с 1:0

С гол на Станислав Манолев в 44-ата минута България води с 1:0 на Армения в световна квалификация, група „B" на Националния стадион „Васил Левски".  Една промяна направи Любослав Пенев в състава за мача с Армения в сравнение с единайсеторката, която игра срещу Италия. Направилият отлично включване през второто полувреме Илиян Мицански ще води атаката за сметка на Емил Гъргоров, който бе титуляр срещу „скуадра адзура“. Николай Михайлов е на вратата, а защитната четворка пред него е Йордан Минев, Иван Иванов, Николай Бодуров и Веселин Минев. В ср...