10/21/12 17:50

Локо Пд остави Славия с пръст в устата при дебюта на Стефан Генов

Локомотив Пловдив победи гостуващия Славия с 1:0 в среща от 9-ия кръг на А група и нанесе второ поредно поражение на „белите“ в шампионата. Единственият гол в срещата отбеляза Рангел Абушев в началото на втората част само минути, след като се бе появил като смяна. Срещата бе първи официален мач за Стефан Генов като треньор на пловдивчани, след назначението отпреди няколко дни. Четирите хиляди зрители на стадион „Локомотив“ не чакаха дълго време за първия удар в мача, като още във втората минута Здравко Лазаров стреля от фаул, но изстрелът му бе...