11/10/12 17:32

Хандбал: „Поморие“ – „Шумен – 98″ 26:23 /Видео от мача/

handbal31 1024x666 Хандбал: Поморие   Шумен   98 26:23 /Видео от мача/

В среща от V-я кръг на А РХГ – жени отборът на „Поморие“ успя да победи „Шумен-98″ с резултат 26 :23. Временната голмайсторка на първенството Татяна Гафарова и този път успя да отбележи най-много голове -12, въпреки добрата защита на гостенките. Геройски се справи и контузената Петя Митева, която игра цял мач с пукната кост на малкия си пръст и успя да реализира цели три попадения.
През цялото време играта на двата отбора бе равностойна, а крехкото предимство на поморийки в резултата често бе изравняван през първата част. В края на на полувремето домакините успяха да се наложат в атаките и логично приключиха при резултат 16:10.
През втората част на срещата гостите тъгнаха със силни атаки, но впечатляващо се представи вратарят Красимира Каръкова, която направи блестящи спасявания на няколко чисти голови положения. Не бяха малко и пропуските на домакините. В крайна сметка срещата приключи със заслужена победа за поморийки при резултат 26 : 23.
Успехът на поморийки бе заслужен и в края на мача и бе аплодиран бурно от малобройната публика.
В следващия кръг по програма „Поморие“ почива.

Видеозапис от мача може да гледате единствено само тук:

2 Хандбал: Поморие   Шумен   98 26:23 /Видео от мача/

Хандбал: Поморие   Шумен   98 26:23 /Видео от мача/

bookmark Хандбал: Поморие   Шумен   98 26:23 /Видео от мача/svejo Хандбал: Поморие   Шумен   98 26:23 /Видео от мача/google Хандбал: Поморие   Шумен   98 26:23 /Видео от мача/delicious Хандбал: Поморие   Шумен   98 26:23 /Видео от мача/stumbleupon Хандбал: Поморие   Шумен   98 26:23 /Видео от мача/facebook Хандбал: Поморие   Шумен   98 26:23 /Видео от мача/Сподели