11/11/12 17:32

ВИДЕO: „Супер-смяната“ Един Дзеко осигури трите точки за Сити срещу Тотнъм

Босненският нападател Един Дзеко отново се превърна в герой за своя Манчестър Сити, след като осигури трите точки за шампионите в дербито срещу Тотнъм. В интересен двубой на „Итихад“, домакините записаха успех с 2:1, обръщайки резултата от 0:1. Гостите от Лондон откриха резултата чрез Стивън Коукър, но след голове на Серхио Агуеро и Един Дзеко, Сити изстрада победата си. Тотнъм започна силно мача, докато възпитаниците на Роберто Манчини отново показаха доста резерви в отбрана. Първият гол в мача дойде в 21-ата минута след статично положение. Го...