11/13/10 16:26

Георги Христов се отпуши за Славия, но Божов донесе трите точки

Отборът на Славия победи с 3:2 Монтана в мач от 14-я кръг на А група. Две от попаденията за „белите” реализира Георги Христов, като това са първите му голове за състава, към който се присъедини преди началото на новото първенство. Третият гол, който донесе трите точки за домакините в този мач вкара обичайният заподозрян Николай Божов. За Монтана се разписаха Венци Христов и Луис Едуардо. Националният селекционер Лотар Матеус изгледа второто полувреме на двубоя, като бившият капитан на Германия се появи на „Овча купел” на почивката, когато резу...