12/07/12 05:53

Всички английски отбори продължават в Лига Европа

„Ливърпул”, „Стяуа”, „Щутгарт”, „Базел” и „Тотнъм” – това са имената на последните пет отбора, които се класират за елиминационната фаза в турнира Лига Европа. Червените от „Анфийлд” успяха да избегнат съдбата на „Челси” и запазиха мястото си в Европа след победа като гост над „Удинезе” с 1:0. Единственият гол в мача вкара Джордан Хендерсън още през първото полувреме, а италианците завършиха мача с десет души след червен картон на Паскуале. Определено фактът, че „Удинезе” нямаше шанс да се класира напред повлия на мача и в крайна сметка английският тим премина напред. Ако обаче червените не бяха спечелили, тяхното място щеше да се заеме от „Иъбг Бойс”. Швейцарците ...