01/12/13 00:25

Райо влезе в зона Шампионска лига след успех над Билбао

Райо Валекано се изкачи до четвъртото място във временното класиране на Примера дивисион след солидна победа като гост на Атлетик Билбао. Райо се наложи с 2:1 и събра актив от 33 точки, който му позволи да се изкачи с три позиции в подреждането. През първото полувреме двата тима показаха здрав футбол, като домакините бяха по-опасният отбор в предни позиции. Футболистите на Атлетик имаха няколко добри възможности за гол, но шансът не бе на тяхна страна. На терена преобладаваха острите сблъсъци, което накара главния съдия на срещата да покаже цел...