01/17/13 08:29

Рома излъга Фиорентина

В изключително напечен мач от четвъртфиналите за Купата на Италия „Рома” успя да отстрани „Фиорентина” след продължения с резултат 1:0. Двата отбора показаха отлична игра в тактическо отношение, а в мача имаше достатъчно, за да има победител още в редовното време. Домакините от „Фиорентина” удариха цели три греди – на Акуилани от пряк свободен удар, на Борха Валеро в последната минута на редовното време и на Куадрадо в продълженията, но така и не стигнаха до гол. Като цяло обаче малко по-чистите ситуации се откриха пред вълците, а в основата на всичко по-интересно за тях беше Матия Дестро. Той се прояви като истински пивот и на няколко пъти изведе свои съотборници в много изгодни позиции, но положенията се пропиляваха с лека ръка. Впечатление в ...