01/23/13 20:44

С два гола от пейката Сошо отстрани Монпелие за Купата на Франция

Един от участниците в битката за оцеляване в Лига 1 – Сошо изненада неприятно шампиона на страната Монпелие, като го отстрани в 1/16-финалите в турнира за Купата на Франция. В редовното време мачът приключи при равенство 2:2 благодарение на изравнителния гол на резервата Седрик Бакамбу, а в началото на вторите продължение друга резерва – Ясин Микари донесе крайния успех с 3:2. Срещата тръгна лошо за гостите от Монбелиар, които инкасираха гол още в 16-ата минута. Гаетан Шарбоние зарадва феновете на Монпелие с хубав удар покрай вратаря Овоно. Все...