02/12/13 08:56

Кълъмбъс разби Сан Хосе с 6:2

Кълъмбъс загря за тежкото си гостуване на Детройт със звучна победа с 6:2 над един от доскорошните лидери в Западната конференция на Националната хокейна лига (НХЛ) Сан Хосе . Домакините се хвърлиха здраво в атака още с първата була и след 43 секунди игра Брандън Дубински откри. Попадението обаче се оказа единствено за първата третина, а головото шоу се развихри в следващите две. Защитниците Джеймс Вишневски и Коуди Голубеф направиха преднината на своя тим класическа след първата почивка, но 13 секунди след третия гол Патрик Марло намали. Блу Д...