02/12/13 22:50

ПСЖ спечели на "Местая", но Ибрахимович демонстрира отново, че главата не го слуша

Изненадващо лесно отборът на „Пари Сен Жермен” се справи с „Валенсия” насред „Местая” – французите спечелиха с 2:1, но определено трябва да съжаляват, че не решиха нещата още в Испания, а и в последната минута на срещата звездата на гостите Златан Ибрахимович си изкара изключително глупав директен червен картон, който може да му донесе повече от един мач наказание и да лиши ПСЖ от основната ударна сила на отбора за четвъртфиналите на Шампионската лига. Още в деветата минута ПСЖ удариха греда чрез бразилския талант Лукас Моура, а минута по-късно Езекил Лавеци откри резултата с удар по диагонала, който мина между ръцете на Гуайта – 0:1. Вторият гол стана с активното участие на Моура – пробив по аутлинията и пас към Хавиер Пасторе, койт...