03/11/13 16:37

"АидаНет Вадо-рю" с 6 медала от национално първенство

6 медала сдпечелиха състезателите от Хасковския карате-клуб "АидаНет Вадо-рю" от Национално първенство по Карате за юноши и девойки ст.в-ст и младежи и девойки в Плевен през уикенда. В него взеха участие 102 състезатели от 22 клуба от цялата страна. От Карате Клуб "АидаНет Вадо-рю" в състезанието участваха 6 каратеки, които спечелиха 8 медала - 2 златни, 3 сребърни и 3 бронзови и класираха отбора на 3-то място в крайното класиране по медали. МЕДАЛИСТИТЕ: Егемен Серест (16-18г.) - 1м. - Кумите -68кг, 2м. - Ката индив. Силвия Вангелова ( 16-18г.)...