03/18/13 10:07

Четири златни медала за каратеките на „АидаНет Вадо-рю”

Медалистите

През уикенда в София се проведе първото Международно състезание „Купа Никон- 2013” по карате за всички възрасти. В него взеха участие над 500 състезатели от 8 държави – 30 клуба от България и 15 клуба от други държави. От карате клуб “АидаНет Вадо-рю” участваха 4 състезатели, които се завърнаха с 4 златни медала. Силвия Вангелова при 16-18 годишните спечели златото на кумите в категория 55 кг. и първо място на кумите –опън. Васил Ривов при 12-13 годишните се класира първи на кумите до 45 кг. Егемен Сербест при 16-18 годишните грабна златото на кумите отборно, а Джем Неджиб при 16-18 годишните зае седмо място на кумите в категория +70 кг.