03/27/13 11:00

Черна гора не позволи на Англия да спечели

За втори пореден път отборът на Англия не успя да победи Черна гора при гостуване в Подгорица. В квалификациите за Евро 2012 Черна гора измъкна 2:2 като домакин и се класира на бараж за първенството, а този път завърши 1:1. Така домакините успяха да запазят първото си място в група H с 14 точки, а "трите лъва" останаха втори с две точки по-малко, предаде БГНЕС. Всъщност в три изиграни мача досега Англия не може да бие Черна гора, като и при трите е фиксирано равенство - 0:0, 2;2 и сега 1:1. Селекцията на Рой Ходжсън започна добре мача и поведе още в 6-та минута, когато след центриране на Стивън Джерард Уейн Руни вкара с глава за 1:0. Британците продължиха с добрата си игра, но не успяха да отбележат още до края на полувремето. След почивката обаче домакините от Черна гора промениха ...