04/02/13 09:40

Фулъм спечели срещу КПР в инфарктен мач, Бербатов с два гола

В последен мач от 31-вия кръг на Премиершип "Фулъм", в който играе и Димитър Бербатов, победи "Куинс Парк Рейнджърс с 3:2, предаде БГНЕС Срещата се игра на ст. "Крейвън Котидж" пред 25 хил. зрители, а френетичната подкрепа от трибуните вдъхнови "Фулъм" и домакините изиграха прекрасно първо полувреме, след което поведоха с 3:1. Още в 8-ата минута "котиджърс" получиха право да бият дузпа, след като Самба от КПР фаулира в наказателното поле последователно Бербатов и Дежага. Българинът бе безапелационен от бялата точка, като литна вратаря на гостите Жулио Сезар и прати топката в левия му ъгъл - 1:0. Вторият гол падна в 22-та минута отново по вина на неориентирания Самба. Бербатов открадна топката от африканеца пред наказателното поле и с техничен удар с външен фалц преодоля за втор...