04/03/13 22:50

Реал Мадрид с лекота взе своето срещу Галатасарай

Едва ли някой се е съмнявал какъв ще е крайният резултат от четвъртфиналния сблъсък между „Реал Мадрид” и „Галатасарай” – класическа победа за „Белия балет” на „Сантяго Бернабеу” в първия мач от двубоя между двата тима. Първото полувреме премина на един дъх, като положения имаше и пред двете врати, повечето на сметката на домакините, но разликата беше, че „Реал” вкарваше, а „Галатасарай” – не. Още в 9-тата минута чудесна триходова комбинация изведе Кристияно Роналдо отляво сам срещу Фернандо Муслера и португалецът елегантно го прехвърли – 1:0. Веднага след гола хубава атака на гостите завърши с пас към Дидие Дрогба, който с финт с тяло се освободи от Рафаел Варан и стреля с левия крак от удобна поз...