04/25/13 20:23

“Берое” на финал! “Славия” плаче без трофей за 100-годишнината

“Берое” е на финал за Купата на България!
Пред близо 10 000 луди фенове старозагорският тим изригна с късен гол на капитана Георги Андонов и повали “Славия” с 1:0 в реванш от полуфинала. След 0:0 в първия мач попадението в 87-ата минута бе достатъчно. Андонов засече отблизо центриране от пряк свободен удар и вкара с едва четвъртия удар в рамката “Берое” е на финал за Купата на България! Пред близо 10 000 луди фенове старозагорският тим изригна с късен гол на капитана Георги Андонов и повали “Славия” с 1:0 в реванш от полуфинала. След 0:0 в първия мач попадението в 87-ата минута бе достатъчно. Андонов засече отблизо центриране от пряк свободен удар и вкара с едва четвъртия удар в рамката