10/21/13 07:59

Тонев игра малко в скандален мач в Англия

Александър Тонев влезе за "Астън Вила" 11 минути преди края на домакинския мач срещу "Тотнъм", загубен с 0:2. Роберто Солдадо изкова победата за гостите, като подаде за първия голна Андрос Таунзенд и сам вкара втория.

Мачът бе прекъснат от инцидент, при който помощник съдията бе ударен от сигнална ракета, хвърлена от публиката. Полицията веднаг Александър Тонев влезе за "Астън Вила" 11 минути преди края на домакинския мач срещу "Тотнъм", загубен с 0:2. Роберто Солдадо изкова победата за гостите, като подаде за първия голна Андрос Таунзенд и сам вкара втория. Мачът бе прекъснат от инцидент, при който помощник съдията бе ударен от сигнална ракета, хвърлена от публиката. Полицията веднаг