12/17/13 13:19

Баскетболистките на „Хасково 2012” излизат срещу „Нефтохимик 2010”

Баскетболистките  на „Хасково 2012” биха „Берое” Стара Загора със 75:70. Възпитаничките на треньора  Елена Станкова успяха да надиграят един от най- силните съперници.

Първото  полувреме завърши 41:40 в полза на “Берое”. Хасковските баскетболистки успяха обаче да се мобилизират да стигнат до победа второто полувреме. За добрия резултат  на мача се разписаха Биджони Рийвс , която вкара 23 точки и подаде 6 асистенции. Кения Макбий също покачи точките с  21  и 9 борби, а Линдзи Хорбатък  отчете  13 плюс  17.

Сега възпитаничките на треньора  Елена Станкова ще играят срещу  „Нефтохимик 2010”  Бургас. Срещата ще се проведе в сряда в зала „Дружба”а от 18 часа.

Във временното класиране отборът е  на 4-то място. След евентуално победа над бургазлийки тимът ще запази позицията си.