08/22/16 15:07

Септември спечели точка в Пазарджик

Отборът на Септември/Симитли/завърши наравно 1:1 при гостуването си на Хебър в Пазарджик. Това бе среща от втория кръг на Югозападната трета лига. Възпитаниците на Иво Тренчев обаче могат да бъдат доволни от спечелената точка. Особено през второто полувреме те бяха тотално надиграни от домакините. Антон Гущеров откри за Септември в 25-тата минута. След час игра Тодор Колев изравни за Хебър, а малко по-късно пак той удари и греда. Десет минути преди края на срещата Димитър Здравков от домакините получи червен картон и те завършиха мача с човек п...