09/04/16 13:40

„Лудогорец“(U17) победи „Ботев“-Пловдив(U17) в оспорван мач

Оспорван мач имаха възможност да наблюдават в почивния ден зрителите на Тренировъчната база на „Лудогорец“. 17-годишните футболисти на домакините измъкнаха днес трудна победа от връстниците си от „Ботев“-Пловдив в третия кръг от първенството на Елитната юношеска група до 17 години. Пред първото полувреме и двата тима трудно стигаха до противниковата врата и головите положения бяха малко. Още в първата минута от втората част обаче падна единственият гол в мача. В прегръдките на съотборниците си бе влезлият като резерва Любослав Златков от „Лудог...