12/11/16 20:33

Поредна контузия попречи на Дунав-Русе-2016 в домакинството срещу Делфин

Mладият отбор на Дунав-Русе-2016 загуби с 99 : 107 точки домакинството си срещу бургаския Делфин. Въпреки техничната и самоотвержена игра русенци не успяха да се противопоставят на опита и ръстовото предимство на съперниците си, като само през третата част Дунав успя да поведе в резултата, но не успя да задържи преднината си. „Не знам вече какво да правим. Може би трябва да извикаме свещеник, а съдиите въобще не искам да ги коментирам“ заяви треньорът Руслан Русев, след като и днес Дунав не се размина без жертви. Още в началото на мача бе конт...