Thalloderma Shop
01/20/17 10:19

Mtel Sport 1 ще излъчи на живо дербито между ПСВ и Хееренвеен и най-интересните сблъсъци от NHL

/КРОСС/ Феновете на футбола и хокея ще имат възможност да гледат своите любими отбори в предавания на живо по Mtel Sport 1 през уикенда. Два мача от холандската футболна лига Ередивизи могат да завържат интригата в борбата за челните места в класирането, а фаворитите на Изток в Нациналната хокейна лига на САЩ и Канада (NHL) ще търсят заздравяване на позициите в класирането. Водещият двубой от футболната програма ще бъде и битка за третото място между „ПСВ Айндховен” и „Хееренвеен”. Мачът може да се гледа в директното предаване по Mtel Sport 1 в неделя 22 януари от 17:45 часа, като коментарното студио започва 15 минути по-рано. Двубоят е важен в борбата за челните места в холандската Ередивизи. При победа на „ПСВ Айндховен”, отборът ще се откъсне на 8 точки от четвъртия „Хееренвеен”, като в същото време има шанс да се изравни по точки с втория в класирането „Аякс”.  Последното зависи от резултата от другия ключов мач за деня - този на столичани, чието гостуване на  „Утрехт”, също може да се гледа на живо в ефира на Mtel Sport 1. Коментарното студио започва в 13:30, а четвърт час по-късно е и същинското начало на двубоя