Thalloderma Shop
01/24/17 22:55

Футзал: България загуби от Албания, Англия удари Малта

Българският национален отбор инкасира загуба с 1-7 срещу Албания в първия си мач в група D на квалификационния турнир по футзал за ЕВРО 2018 в Любляна. Мачът се игра в зала „Конгресна“ в ДКС във Варна. Единственият гол за нашите момчета реализира Пламен Стойков. Той вкара след заучено положение от фаул при резултат 0-3. Преди почивката албанците поведоха с 2-0 след голове на Азем Брахими и Халим Селманай. Малко преди гола на Стойков съперникът ни бе реализирал и трети  гол чрез Селмани. Халим Селмани направи 4-1, с което оформи своя хеттрик. 6 ...