05/28/17 06:27

Невяна Владинова с четири медала от турнира в Бареселона

Невяна Владинова спечели четири медала на международния турнир по художествена гимнастика в Барселона. Българката завоюва сребро в многобоя, злато на лента, сребро на обръч и бронз на топка.

Владинова започна със стабилна игра на обръч и топка и получи съответно 18.000 и 17.800 точки. На бухалки тя допусна две сериозни грешки и бе оценена с 16.100, а на лента бе безапелационна и спечели златния медал с прекрасна игра и оценка от 18.500.

Най-стабилна в 4-те уреда се оказа представителката на домакините от Испания – Наталия Гарсия, която спечели шампионската титла в многобоя, а след нея се нареди Невяна Владинова, съобщи Кросс.