06/12/10 14:31

Три медала спечелиха българските гребци в първия ден на регатата в Блед

Три медала спечелиха националите ни по гребане в първия ден на международната регата в Блед (Словения). В надпреварата участват 10 нации, между които САЩ, Нова Зеландия, Австрия, Швейцария. 15 състезатели представят България в регатата. При мъжете на скиф лека категория Неделчо Василев спечели сребърен медал. Той пресече финала за 7:24.17 минути. Победи швейцарецът Михаел Албисел - 7:22.25. Веселин Русинов също продължава с доброто си представяне в международните регати. Българинът се пребори за сребърния медал на скиф при юношите - 7:23.10 ми...