06/20/10 00:43

Вербеек: Горд съм, Кюъл: Имаше дузпа, но не беше умишелна

Отзиви след равенството 1:1 между Австралия и Гана: Пим Вербеек (старши треньор но Австралия): "Горд съм от представянето на момчетата. Беше много тежко, защото повече от час бяхме с човек по-малко на терена. Смятам, че решението на съдията за червения картон не беше правилно, защото нямаше умисъл в действието на Кюъл. Дори с 10 души направихме всичко, за да спечелим мача. През второто полувреме имахме няколко добри шанса, но не успяхме да ги реализираме. Знаем, че сега ни предстои не по-лека задача срещу Сърбия, защото се нуждаем от победа ...