06/24/10 21:04

Херардо Мартино: Имахме проблеми в нападение, но резултатът е в наша полза

Селекционерът на Парагвай Херардо Мартино призна, че неговият отбор не е играл на нужното ниво в мача с Нова Зеландия, завършил 0:0, но въпреки това той е доволен, тъй като парагвайците се класираха в следващата фаза на турнира. „Това бе тежък мач, но за нас най-важното бе да се класираме за следващата фаза. Имахме доста проблеми и най-вече в нападение, защото защитата на съперника бе много здрава. Но дори и резултат 0:0 е в наша полза”, заяви Мартино. „Играхме слабо през първото полувреме, но се представихме значително по-добре през втората ч...