06/27/10 18:45

Холандия взе два гейма и една точка от Бразилия

Бразилия победи с 3:2 гейма отбора на Холандия в мач от нашата група в Световната лига по волейбол. По този начин „лалетата” откраднаха една точка от „селесао” и косвено удариха рамо на България. В Ротердам холандците поведоха сензационно с 2:0, но допуснаха пълен обрат. При това положение, ако нашите ударят Южна Корея тази вечер, ще се изравнят по точки със състава на Бразилия. Момчетата на Силвано Пранди имат да изиграят два мача с Бразилия в края на програмата от група А в Световната лига. Нашите ще бъдат домакини на въпросните срещи във В...