06/28/10 22:34

Литекс разби сборен отбор на областта Ренкум

Шампионът на България по футбол за тази година Литекс записа разгромна победа с 6:0 над сборен отбор от област Ренкум. Това бе втора проверка на шампионите от началото на лагера в Холандия. Ивелин Попов откри резултата в седмата минута, а бразилецът Том направи 2:0 в 29-та минута. До края на полувремето страхотен шут на Ивелин Попов облиза гредата. Удар на Дока също срещна десния стълб. Веднага след началото на второто полувреме Литекс стигна до трети гол. Том вкара след самостоятелен пробив. Новото румънско попълнение Флорин Брату се разписа...