06/28/10 12:35

Обсъждат бъдещето на Капело още в ЮАР

До края на деня селекционерът на националния отбор на Англия Фабио Капело ще се срещне с представители на Футболната асоциация. „Трите лъва” бяха съсипани на осминафиналите от Германия с 4:1, а попадение на Франк Лампард не бе зачетено през първото полувреме на мача, което щеше да доведе до равенство 2:2. По време на срещата в Ростенбург двете страни ще обсъдят бъдещето на италианския специалист. Ако бъде взето решение, Фабио Капело да бъде освободен от поста, Английската футболна асоциация ще трябва да плати на треньора компенсация за остава...