07/01/10 19:53

Първи летен успех за Левски и Ясен, Дембеле с дебютен гол

Левски записа първа победа по време на лятната си подготовка, като се наложи с 3:2 над Металист Харков. Успехът бе дебютен за новия старши треньор на „сините” Ясен Петров, а нападателят Гара Дембеле реализира още в първия си мач с екипа на тима. За разлика от вчерашната проверка с румънския Търгу Муреш, Левски съумя да се представи на доста по-добро ниво, и водеше още от 14-та минута и не допусна изравняване. Дембеле отбеляза третото попадение, но бе в основата на първите две. Резултатът бе открит от Димитър Телкийски в 14-та минута, когато Д...