07/02/10 22:06

Героят Снайдер: Това е първи гол с плешивата ми глава, няма да се повтори

Героят за Холандия при успеха с 2:1 над Бразилия на четвъртфиналите на Мондиал 2010 Уесли Снайдер заяви, че победният гол, който заби с глава е уникален по рода си. „Това е първото ми попадение с глава, не мисля, че това ще се случи отново, няма шансове” - каза Снайдер - „Това обаче беше велико, аз просто подложих плешивата си глава и топката влезе в мрежата. Това беше велико усещане” „В съблекалнята на почивката си казахме, че през второто полувреме трябва да дадем всичко и точно това направихме. Подкрепяхме се на терена. През втората част пос...