07/06/10 19:48

Велков: През първото полувреме си починахме добре

Старши треньорът на Миньор Перник Тони Велков коментира играта на своя тим след загубата от Локомотив София с 0:1. „През първото полувреме двата тима си починаха доста добре, за да се пораздвижат през втората част. На почивката имах някои забележки, тъй като страдаме малко от ниско самочувствие”, каза Велков. „Това което виждам, когато отборът се сработи и всичко е на ниво ме задоволява на този етап. Вече ми омръзна да говоря за резултатите в тези контроли, но има неща, които се получават добре. Важно е положенията да се реализират в точния м...