07/06/10 18:58

Локо София би минимално Миньор в проверка, Асамоа се появи

Столичният Локомотив победи с минималното 1:0 тима на Миньор Перник в проверка, която двата тима изиграха в Банско, където протича лятната им подготовка. Единствения гол за „железничарите” бе дело на Димо Атанасов през втората част. Това бе втора проверка за възпитаниците на Димитър Васев. В първия си мач Локомтив също записа победа – 2:1 срещу Пирин Разлог. Още в първите няколко минути на мача двата тима направиха няколко опасни атаки към противниковите врати. Първо Петър Петров от състава на Миньор Перник премина през защитата на столичани, н...