07/08/10 18:51

Локо Пд записа първа победа в Банско

Отборът на Локомотив Пловдив победи с 2:0 Вихрен в контролна среща. Момчетата на Христо Бонев бяха по-дейни през цялото време и закономерно се наложиха над съперника си, с което записаха първи успех на лагера в Банско. Още в 5-та минута на двубоя „смърфовете” излязоха напред в резултата след дузпа. При атака на Локомотив Пловдив, Рангел Абушев центрира в наказателното поле, топката, рикошира в ръката на Ребреев, а реферът посочи бялата точка. Точен за 1:0 бе Христо Златински. До края на първото полувреме Локо Пд диктуваше играта. „Смърфовете”...