07/11/10 20:35

Тежка загуба за Дъндолк преди мача с Левски

Съперникът на Левски в Лига Европа Дъндолк записа тежка загуба четири дни преди мача си с българския отбор. В мач от 21-вия кръг на ирландското първенство, Дъндолк загуби с 0:4 като гост на лидера в класирането Шамрок Роувърс. По два гола на Чембърс и на Туиг донесоха успеха за Шамрок, който дори можеше да бъде по-убедителен, ако не бяха отличните намеси на вратаря на Дъндолк Мат Грег. Съперникът на Левски, който бе спечелил предишните си два мача срещу Роувърс през сезона, започна добре мача и в 6-та минута уцели греда чрез Рос Гейнър, но с ...