07/15/10 10:00

Български вратар с цял мач при победа в ШЛ

Молдовският шампион Шериф Тираспол се наложи с 3:1 над Динамо Тирана от Албания в първа среща от втория кръг на квалификациите в Шампионската лига. Българският вратар Владислав Стоянов беше на вратата на молдовците и нямаше много работа. Още в 9-ата минута Владимир Волков даде аванс на Шериф, но в 12-ата минута при центриране от корнер и грешка на защитниците до гредите гостите от Албания изравниха благодарение на аржентинския футболист Лукас Малакарне. Натискът на Шериф даде резултат след почивката, когато Бачо Николич в 62-ата и Жозе Надсон в...