07/24/10 18:40

Рангелов с 64 минути за Борусия срещу 150-годишен отбор

Борусия Дортмунд завърши при равенство 1:1 срещу Мюнхен 1860 в приятелски мач, игран пред 12300 зрители в австрийското градче Стегерсбах. Димитър Рангелов бе титуляр в тима на Юрген Клоп и игра 64 минути срещу отбелязващия своя 150-годишен юбилей баварски тим, в който дълги години игра Даниел Боримиров. Рангелов игра като единствен изнесен напред нападател за Борусия при схема 4-2-3-1 преди да бъде заменен от Томаш Хайнал в 64-ата. Само шест минути по-късно Мюнхен 1860 поведе в резултата с гол на Александер Лудвиг от дузпа, а Да Силва изравни з...