07/26/10 08:26

Очаквано Русия победи България при мъжете в Янтарни

Националният отбор по плажен волейбол на България за мъже не успя да надскочи себе си и очаквано загуби финалния мач с изключителния отбор на Русия в подзоналната Група F от новоучредената Европейска отборна купа.На плажа Шахта Анна в руския прибалтийски град Янтарни, домакините се наложиха над "Лъвовете" с 4:0 победи. Нашите успяха да запишат само един гейм в четирите двубоя, като героите на деня бяха Теодор Маринов и Валентин Димов. Двамата кърджалийци успяха да измъкнат втория гейм от срещата си с Александр Лихолетов/Евгений Ромашкин - 1:2 ...