07/28/10 20:29

Ботев с първа загуба в контролите

Отборът на Ботев Пд допусна първо поражение в летните си контроли. „Канарчетата” загубихав Септември от местния Локомотив с 1:2.„Жълто-черните” победиха същия съперник точно преди седмица с 2:0, но сега допуснаха обрат в заключителната част на мача. Ботев поведе с гол на Иван Площаков в 39-ата минута, а домакините вкараха два голав продължението на редовното време чрез Спасов и Банев. Играчите от Септември играха доста грубо и контузихаИван Танчовски, сменен още в началото на мача, и Илиян Енчев. Реферът вдигна 2 червени картона, по един за дв...