07/30/10 22:38

Франция е новият европейски шампион за юноши до 19-годишна възраст

Франция е новият европейски шампион за юноши до 19 годишна възраст. На финала домакините се наложиха над Испания с 2:1 (0:1) и за втори път след 2005-а са първенци в тази възрастова група. Александър Лаказет отбеляза победния гол за „петлите” в 85-та минута след подаване на крилото на Челси Гаел Какута. Испанците, които са четирикратни шампиони, поведоха в 19-та минута след попадение на нападателя Родриго. През втората част обаче домакините направиха пълен обрат. Жил Суну изравни в 49-та минута, а Лаказет вкара победния гол пет минути преди ...