08/01/10 21:28

Калмар отново загуби в Швеция, преди реванша с Левски

Съперникът на Левски в Лига Европа - Калмар, загуби с 1:3 при гостуването си на ИФК Гьотеборг в мач от шведското първенство. Това бе второ поредно поражение за Калмар в шампионата, след като тимът не бе губил месеци поред. Гьотеборг направи много силно първо полувреме, в което паднаха и трите гола в полза на домакините. Точен на два пъти беше Хисен, а веднъж се разписа Стилер. На полувремето старши треньорът на Калмар извърши и трите смени, недоволен от изявите на своите възпитаниците преди почивката. Един от влезлите на полувремето - бразил...