08/04/10 22:24

Литекс полетя за кратко и падна отвисоко в Жилина, прости се с Шампионската лига

Литекс загуби с 1:3 като гост на Жилина в мач реванш от третия предварителен кръг на Шампионската лига, и отпадна от най-комерсиалния турнир, с общ резултат 2:4. Ловчанлии стояха добре през целия двубой, но всичките им грешки бяха жестоко наказани. Капитанът на тима Ивелин Попов прегоря в срещата, и остави своите с човек по-малко при равен резултат 1:1 в 54-та минута, което се оказа фатално за крайния изход. Литекс все пак продължава евроучастието си, като ще играе плейоф за влизане в групите на Лига Европа. Мачът на стадион „Под дубном” стар...